POP SHIELD STUDYJNY FILTR OSŁONA KILLER MIKROFONU

  • Dodaj recenzję:
  • szt.
  • 29,00 zł

Osłona mikrofonu pojemnościowego POP SHIELD

  • Jest to niezbędny element do nagrywania, mówienia lub śpiewu. Pomoże to zapewnić, że utwory są słyszalne i łatwe do zrozumienia.
  • Ekran można zamocować w dowolnym standardowym statywie mikrofonowym o średnicy rury do 30 mm

Charakterystyka produktu:

Pop shield to membrana z metalowej siatki przeznaczona do tłumienia tzw. wybuchowych głosek. Stosowany podczas nagrywania sesji wokalnych na mikrofonach pojemnościowych w studiu nagraniowym.

Specjalnie zaprojektowany POP filtr mocuje się bezpośrednio do statywu mikrofonowego, dzięki czemu nie uszkodzi się mikrofonu. Możesz używać tej osłony z dowolnym innym mikrofonem pojemnościowym na biurku, mocując ją do bezpośrednio do blatu biurka.

Siatkowe wnętrze zapewnia doskonałe nagrywanie bez zniekształceń oraz bez pogarszania jakości głosu.

Doskonale filtruje wszelkie niepożądane podczas nagrania studyjnego dźwięki, jak np. tzw. wybuchowe głoski " P,B,T lub D" zapobiega zniekształceniom i przesterom sygnału.
Uniwersalny uchwyt typu „gęsia szyja” podtrzymuje ciężar głowicy filtra, która jest łatwa w montażu i pozwala zaoszczędzić więcej miejsca.  Szyja pozwala także na właściwe ustawienie filtra względem mikrofonu, w odpowiedniej odległości (min. 10cm) oraz pod odpowiednim kątem, dla uzyskania najlepszych rezultatów.